E-book i książka

od tekstu po okładkę i skład

E-book to jeden z najpopularniejszych produktów cyfrowych wydawanych przez twórców internetowych. Jeśli Ty również planujesz wydać swój produkt, to chętnie Ci w tym pomogę. 

Zajmę się Twoim e-bookiem (a jeśli chcesz to również książką w wersji papierowej), od tekstu aż po skład. Zadbam też o okładkę i jej prezentację, dzięki czemu Ty zyskasz nie tylko gotowy interaktywny e-book, ale też czas na stworzenie i realizację planu promocji i sprzedaży, żeby po premierze rozchodził się jak ciepłe bułeczki.

Rozumiem, że masz swoje potrzeby, ale też swoją wizję pracy nad swoim e-bookiem, dlatego przygotowałam dla Ciebie kilka wariantów współpracy.

Zobacz, który z nich najbardziej Ci odpowiada:

e-book o ubezpieczeniach

gotowy e-book/książka

✔      redakcja i korekta tekstu

✔      skład i łamanie tekstu

✔      okładka

✔      mockup

To wariant pełnej współpracy przy e-booku. Zajmuję się osobiście Twoim e-bookiem od redakcji i korekty tekstu aż po jego skład. Przygotowuję okładkę i mockup, dzięki któremu będziesz mogła e-book/książkę zaprezentować w social mediach i sklepie.

Zyskujesz tym samym gotowy produkt wydany w ciekawej i przejrzystej formie.

70 zł netto

za znormalizowaną stronę tekstu

skład interaktywnego e-booka PDF

✔      skład i łamanie tekstu

✔      okładka

✔      mockup

Ten wariant zakłada, że redakcję i korektę tekstu masz już za sobą. 

Skupiam się wówczas tylko i wyłącznie na wizualnej oprawie e-booka. Pamiętaj jednak, że nawet najpiękniejsza oprawa nie Jest to bardzo ważny etap i nie pomijaj go w trakcie pracy nad e-bookiem. Nawet najpiękniejsza oprawa nie pomoże, jeśli tekst nie będzie przyjazny czytelnikowi.

50 zł netto

za znormalizowaną stronę tekstu

szablon do samodzielnego składu

✔      wskazówki do pracy z tekstem

✔      szablon w Canvie przygotowany indywidualnie do Twojego projektu 

✔      okładka

✔      mockup

To wariant do pracy samodzielnej. Dostajesz ode mnie wskazówki, na co zwrócić uwagę podczas redakcji i korekty tekstu i z jakich narzędzi możesz skorzystać na tym etapie. Dostajesz ode mnie gotowy szablon w Canvie do uzupełnienia indywidualnie przygotowany do Twojego e-booka. Przygotowuję dla Ciebie okładkę i mockup, dzięki czemu e-book będzie miał spójny wizerunek i ciekawy charakter.

od 190 zł netto

Zadbaj o swojego czytelnika i opraw pięknie swojego e-booka

Najczęstsze pytania:

Strona znormalizowana to jednostka ułatwiająca rozliczenie na rynku wydawniczym. Ma ona 1 800 znaków ze spacjami. Możesz znaleźć tę liczbę w Wordzie w opcji: Narzędzia.

Jeżeli Twój e-book lub książka ma powyżej 100 tysięcy znaków ze spacjami, skontaktuj się ze mną. Wycenię wtedy Twój projekt indywidualnie.

Osobiście uważam, jeśli zależy Ci na jakości e-booka i profesjonalnym podejściu, to warto zainwestować w korektę tekstu i skład. Jeśli jednak masz wątpliwości, to ten artykuł może Ci pomóc podjąć decyzję  >>> artykuł. 

Tak! Umówić się na spotkanie możesz tutaj.

Dzięki takiemu wstępnemu spotkaniu możemy się poznać i zobaczyć, czy nadajemy na tych samych falach. Rozmawiamy o Twoim projekcie lub dopiero wstępnym pomyśle. 

To zależy. Projektowanie to szukanie rozwiązań i potrzebuje dobrego rozeznania i przemyślenia.  Długość realizacji projektu zależy od tego jak bardzo rozbudowany jest projekt, jakie są jego cele i naszej komunikacji.

Dlatego jeśli np. planujesz wydać e-booka, to raczej zarezerwuj sobie termin np. z dwumiesięcznym wyprzedzeniem przed premierą, żeby na spokojnie i z przyjemnością współpracować.  Sam skład e-booka trwa 2-3 tygodni, w skład tego wchodzi: spotkanie, brief, szukanie inspiracji, przygotowanie propozycji layoutu i okładki, dopracowanie layoutu, skład i łamanie tekstu, wprowadzanie poprawek i przygotowanie mockupu. 

Tak, wystawiam faktury VAT. Moja działalność zarejestrowana jest w Hiszpanii, dlatego jeśli jesteś płatnikiem VAT-u europejskiego, faktura będzie z odwróconym obciążeniem, w przeciwnym wypadku do faktury doliczam 21% VAT-u.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej lub zarezerwować termin?