napis-czesc

Jestem Kasia. Uwielbiam pracować słowem i obrazem. Pewnie dlatego tak dobrze pracuje mi się przy tworzeniu e-booków, książek i stron internetowych. 

Zarówno słowa, jak i obraz mają moc. Zwracam uwagę na detale i wiem, że czasem są one kluczowe. Wierzę, że mniej znaczy więcej, a łączenie odpowiednio elementów i szukanie ciekawych i skutecznych rozwiązań nie jest dla każdego.

Ważne jest dla mnie poczucie sensu, a wspieranie w realizacji  pomysłów, ambicji i marzeń innych osób mi go daje. Masz jakieś pomysły? Daj znać, może zrealizujemy je razem…

Wierzę, że dobro mnoży się przez dzielenie, a dzięki dzieleniu się wiedzą i pomysłami wzbogacamy nasze życie i otoczenie.

Moje mocne strony

Oto moja czołówka mocnych stron, która pomaga mi w indywidualnym i odpowiedzialnym podejściu do projektu: indywidualizacja, rozwijanie innych, ukierunkowanie, uczenie się, odpowiedzialność, aktywator, maksymalista, analityk.

indywidualizacja

Z łatwością dostrzegam indywidualne predyspozycje, unikalne cechy, talenty i potrzeby innych i staram się znaleźć dla nich najlepsze możliwości i rozwiązania.

rozwijanie innych

Wspieram innych w rozwoju ich potencjału, ale też ich biznesu, co daje mi ogromną satysfakcję.

ukierunkowanie

Skupiam się na działaniu w obranym kierunku, dzięki temu elastycznie podchodzę do zmian. Układam klocki, tak żeby finalnie powstał zaplanowany efekt.

uczenie się

To cecha, dzięki której moja ciekawość świata nie gaśnie. Poznanie, uczenie się i odkrywanie jest dla mnie siłą napędową.

odpowiedzialność

Odpowiedzialnie traktuję powierzone mi projekty. Harmonogramy i terminy są po to, by ułatwiać nam współpracę. 

aktywator

Dopinguję i mobilizuję do działania, zwłaszcza przy projektach, które dają wartość ludziom i światu. 

maksymalista

Szlifuję diament, żeby wydobyć z niego to, co najlepsze. Tam, gdzie trzeba, wyciągam esencję, a tam, gdzie warto rozwinąć, wskazuję kierunek.

analityk

Analizuję możliwości, potencjalne problemy i kierunki rozwoju, dzięki temu łatwo tworzę indywidualne plany działania.

Ale dość już o mnie,
daj znać, nad czym pracujesz