Cześć!

Jestem Kasia, kreatywna dusza z indywidualnym podejściem. Składam e-booki i książki, tworzę strony www i identyfikacje wizualne, a ostatnio fascynuje mnie branding.

Kocham tworzyć, szukać rozwiązań, łączyć elementy, które do siebie pasują i ułatwiają życie. Przeszłam drogę od terapeuty zajęciowego do graficzki i wreszcie mogę powiedzieć, że jestem na swoim miejscu. Jeśli jesteś ciekawa moich projektów, to zajrzyj  tutaj.

Moją misją jest wspierać ludzi w realizacji  ich pomysłów i inicjatyw.

Wierzę, że dobro mnoży się przez dzielenie, a dzięki dzieleniu się wiedzą i pomysłami wzbogacamy nasze życie i otoczenie.

Uwielbiam naturę, śmiech i zdrowy dystans w życiu.

Moje mocne strony

Oto moja czołówka mocnych stron, która pomaga mi w indywidualnym i odpowiedzialnym podejściu do projektu: indywidualizacja, rozwijanie innych, ukierunkowanie, uczenie się, odpowiedzialność, aktywator, maksymalista, analityk.

indywidualizacja

Z łatwością dostrzegam indywidualne predyspozycje, unikalne cechy, talenty i potrzeby innych i staram się znaleźć dla nich najlepsze możliwości i rozwiązania.

rozwijanie innych

Wspieram innych w rozwoju ich potencjału, ale też ich biznesu, co daje mi ogromną satysfakcję.

ukierunkowanie

Skupiam się na działaniu w obranym kierunku, dzięki temu elastycznie podchodzę do zmian. Układam klocki, tak żeby finalnie powstał zaplanowany efekt.

uczenie się

To cecha, dzięki której moja ciekawość świata nie gaśnie. Poznanie, uczenie się i odkrywanie jest dla mnie siłą napędową.

odpowiedzialność

Odpowiedzialnie traktuję powierzone mi projekty. Harmonogramy i terminy są po to, by ułatwiać nam współpracę. 

aktywator

Dopinguję i mobilizuję do działania, zwłaszcza przy projektach, które dają wartość ludziom i światu. 

maksymalista

Szlifuję diament, żeby wydobyć z niego to, co najlepsze. Tam, gdzie trzeba, wyciągam esencję, a tam, gdzie warto rozwinąć, wskazuję kierunek.

analityk

Analizuję możliwości, potencjalne problemy i kierunki rozwoju, dzięki temu łatwo tworzę indywidualne plany działania.

Ale dość już o mnie,
daj znać, nad czym pracujesz